Vietējās ziņas

 • Kāpēc pirkt bērnam galda spēles un kādas labāk izvēlēties

  Publicitātes foto

  Vecākiem vienmēr aktuāls ir jautājums, kā kvalitatīvi nodarbināt bērnus, kādas mantas un laika kavēkļus viņiem piedāvāt. Izvēle bērnu preču veikalos ir tik plaša, ka apjūk gan paši bērni, gan vecāki. Tāpēc vēlamies atgādināt par kādu nozīmīgu un vērtīgu preču kategoriju – tās ir galda spēles. Šajā sadaļā noteikti ir vērts ieskatīties, ja gribat sagādāt bērniem kādu tiešām vērtīgu laika kavēkli.

 • Mežonīgie piedzīvojumi ar auto – 5 lietas, par kurām jāpadomā!

  Foto: Shutterstock.com

  Nešaubīgi – ceļošana ir viena no aizraujošākajām un izglītojošākajām nodarbēm. Izvēloties lidmašīnu, var ceļot tālu, izvēloties autobusu, var ceļot lēti. Bet kas jāņem vērā, izvēloties ceļot ar savu auto? Par to tālāk!

 • ES struktūrfondi var būt pieejami arī Jums: 10 soļi līdzfinansējuma saņemšanai

  Foto: Shutterstock.com / Mangostar

  Kopš 2004. gada Latvijas uzņēmējiem, pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām ir pieejams ES fondu finanšu atbalsts. ES struktūrfondi līdzfinansē dažādus projektus, un jaunas subsīdiju iespējas parādās salīdzinoši regulāri. Taču viens no iespējamiem klupšanas akmeņiem ceļā pie projekta apstiprināšanas ir ES fondu prasību un noteikumu līkloči. Kā izstrādāt ilgtspējīgu projektu, kas gūs atbalstu? Kādu līdzfinansējumu ES struktūrfondi piedāvā pašlaik, un kas var uz to pretendēt? Lasiet tālāk un uzziniet atbildes uz šiem jautājumiem!

 • Bērnu matrači – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Pixabay.com/ dagon

  Miegam ir īpaša nozīme cilvēku dzīvēs, īpaši bērnu dienās, kad miegā pavadīto stundu skaits ir daudz lielāks. Ir svarīgi bērnam radīt atbilstošu vidi, lai miegs būtu pilnvērtīgs. Bērnu matrači ir dažādi. Kā zināt, kurš ir piemērotākais Jūsu mazulim? Lasiet rakstu un noskaidrojiet, kādi ir bērnu matrači, kam jāpievērš uzmanība, tos izvēloties, un kāpēc tam ir tik liela nozīme!

 • Alkohols – nopietns ienaidnieks aknu veselībai

  Foto: Pixabay.com

  Pāris alus vai vīna glāzes brīvdienās – šķiet, nekas kaitīgs. Sabiedrība bieži tiek brīdināta par alkohola kaitīgo ietekmi uz veselību, un tas nav mīts. Vai esi rūpīgāk aizdomājies par alkohola negatīvo iedarbību uz aknām un kā veicināt aknu veselības uzlabošanu?

 • Kredītlīnija – kādēļ izvēlēties elastīgu ilgtermiņa aizdevumu?

  Foto: Pixabay.com / Jarmoluk

  Mūsdienās pieejams ļoti plašs aizdevumu klāsts, taču katrs no tiem ir paredzēts noteiktai dzīves situācijai. Ja nauda nepieciešama steidzami – atgadījusies kāda sadzīviska ķibele vai veselības problēmas –, to vari aizņemties, izmantojot populāro ātrā kredīta metodi. Tomēr, ja apzinies, ka nauda Tev būs nepieciešama ilgākam laika posmam, ir vēl kāds drošs veids, kā atbildīgi aizņemties, – kredītlīnija. Vai zini, ar ko tā atšķiras no īstermiņa kredīta?

 • Ar šiem 9 padomiem paklāju tīrīšana būs negaidīti viegla

  Foto: Pixabay.com

  Par spīti Taviem pūliņiem un centieniem saglabāt paklāju tīru un koptu, kāds tas bija iegādes brīdī, pēc kāda laika tas kļūs par upuri izgāztiem dzērieniem, nokritušai pārtikai vai citiem netīrumiem. Tāpēc izlasi šo rakstu, lai paklāju tīrīšana kļūtu viegla un saprotama un lai Tu varētu izvēlēties labāko risinājumu gadījumā, ja uz paklāja nokļuvis traips.

 • Kādi bērnu rati ir piemēroti aktīvām ģimenēm?

  Foto: 1a.lv

  Mūsdienās arvien lielāku popularitāti gūst veselīgs dzīvesveids un aktīvā atpūta. 

 • Ļaujies jautrībai, ko sniedz lāzerpeintbols!

  Foto: Pixabay / PublicDomainPictures

  Vai esi kādreiz iztēlojies sevi asa sižeta filmas scenārijā – kā būtu lavīties pretī ienaidniekam vai tiešā uzbrukumā doties tam virsū? Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām Tu vari šo fantāziju pārvērst realitātē, turklāt nesāpīgā un nekaitīgā veidā! Jautāsi kā? Pavisam vienkārši – dodies uzspēlēt lāzerpeintbolu! Šī spēle ļaus izpausties Tavam sacensības garam, izlādēt negatīvās emocijas un jautri pavadīt laiku lieliskā gaisotnē. To, kas ir lāzerpeintbols un kur to vari spēlēt, uzzini šajā rakstā! 

 • "Skrivanek Baltic" tulkojumu birojs – Jūsu acis un ausis daudzvalodu pasaulē jau 20 gadu!

  Publicitātes foto

  Ir aizraujoši dzīvot 21. gadsimta Rietumu pasaulē – informācijas aprites ātrums, dzīves līmenis un ... globalizācija. Visa pasaule ir vaļā, kņada kā pie Bābeles torņa – tik daudz valodu, kultūru, vajadzību. "Skrivanek Baltic" tulkojumu birojs ir klusuma sala trokšņainajā pasaulē, kur čaklas rokas un gudri prāti ātri vien nesaprotamo pārvērš saprotamajā.