Vietējās ziņas

 • Kā pieteikties aizdevumam "Kredits7"?

  Publicitātes foto

  Pareizi rīkoties ar savām finansēm ir liela māka un ieguvums. Lai vai cik precīzi tiktu saplānots ikmēneša budžets, savas korekcijas tajā var ieviest negaidīti tēriņi. Ja tie sagādā galvassāpes, tad steidzami jāmeklē problēmas risinājums. Mūsdienās arvien populārāki kļūst īstermiņa aizdevumi internetā jeb ātrie kredīti. Ja vēl nezini, kā tie darbojas, tad ir vērts ar šo aizdevuma veidu iepazīties tuvāk.

 • Nojauc Alūksnes pašvaldības aģentūras "ALJA" ēku

  Valmiera, 24.maijs, LETA. Alūksnes Pilssalas Multifuncionālās servisa ēkas būvniecības laikā uzsākta pašvaldības aģentūras "ALJA" vecās ēkas demontāža, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada pašvaldība.

 • Kāpēc ir populārs "Kredīts365" kredīts internetā? 

  Publicitātes foto

  "Kredīts365" ir viens no īstermiņa aizdevējiem, kas internetā piedāvā dažādu veidu naudas aizdevumus. Uzņēmuma piedāvājumu ik dienu izmanto daudzi cilvēki, kuriem nepieciešams risināt negaidītas dzīves situācijas. Kas ir iemesls, kāpēc tieši šis kredīts internetā ir tik pieprasīts?

 • Kāds naudas aizdevums pieejams "ViaSMS"?

  Publicitātes foto

  Neplānotu izdevumu segšanai nereti var noderēt naudas aizdevums, ko salīdzinoši ātri un vienkārši var noformēt internetā. Tam vajadzīgs dators, derīga e-pasta adrese, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. 

 • Par 28 540 eiro uzturēs ceļus Alūksnes novada Alsviķu pagastā

  Valmiera, 23.maijs, LETA. Alūksnes novada Alsviķu pagastā vasarā ceļu uzturēšanas darbus par 28 540 eiro veiks SIA "Viļņi un I.S.A.", VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs", SIA "Sorma" un Aigars Ludvigs, vēsta Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

 • Pieejama jaunākā Alūksnes "Zaļo lapu" grāmata

  Lasītājiem pieejama jaunākā informācijas grāmata "Zaļās Lapas". "Zaļās lapas" nav tikai pilsētas informācijas grāmata, bet arī daudzpusīgas, plašas un aktuālas informācijas avots. Tāpat kā līdz šim piedāvājam informāciju par aktualitātēm pagastā, pilsētā, novadā un visplašāko informāciju par uzņēmumiem, precēm, pakalpojumiem, valsts iestādēm un institūcijām. 

 • Nacionālā apvienība Alūksnē nodibinājusi partijas nodaļu

  Valmiera, 10.maijs, LETA. Šonedēļ nodibināta Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) Alūksnes nodaļa, par kuras vadītāju ievēlēts uzņēmējs Druvis Tomsons, par viņa vietnieku - Arnis Bērziņš, aģentūru LETA informēja Tomsons.

 • Alūksnē notiks Vēsturisko ērģeļu svētku pirmais koncerts

  Valmieram, 27.apr., LETA. 4.maijā plkst.15 Alūksnes luterāņu baznīcā ar Latvijas Nacionālās operas solista Krišjāņa Norveļa un ērģeļspēles meistares Ilonas Birģeles koncertu tiks atklāti pirmie Vēsturisko ērģeļu svētki "Latvija - ērģeļu zeme", kas atklās maz izzināto vēsturisko ērģeļu skanējumu dzīvā izpildījumā un stāstījumos, aģentūru LETA informēja Sabīne Branta.

 • Kā izvēlēties piemērotāko guļammaisu?

  Foto: Xnet.lv

  Tūlīt klāt gada siltākais laiks un līdz ar to – arī pārgājienu un izbraucienu sezona. Lai atpūtas baudīšana pie dabas būtu pēc iespējas komfortablāka, jāsarūpē atbilstošs aprīkojums, un viena no būtiskākajām lietām, bez šaubām, ir guļammaiss. 

 • Dukulis no ZZS saraksta pretendēs uz vēl vienu termiņu Alūksnes domē

  Valmiera, 24.apr., LETA. Par atkārtotu termiņu "Zaļo un Zemnieku savienības" (ZZS) saraksta priekšgalā cīnīsies esošais Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas informācija.