Ko dāvināt kāzās – dažas noderīgas idejas

Ar pavasara un vasaras iestāšanos klāt ir arī aktīvā kāzu sezona. Līdz ar to aktuāls ir jautājums, ko dāvināt jaunlaulātajiem. Esam apkopojuši gan jau zināmas un laika gaitā pārbaudītas dāvanu idejas, gan dažas neparastākas un oriģinālākas dāvanas, kas varētu būt piemērotas jaunā pāra sumināšanai viņu īpašajā dienā. Tomēr, lai arī kā jūs izvēlētos šajā dienā apsveikt jaunlaulātos, galvenais, lai tas ir no sirds un īpaši priekš viņiem, tad arī dāvana būs sasniegusi savu mērķi.

Nauda – universāla dāvana, ko var pasniegt oriģināli
Joprojām ir populāri dāvināt kāzās naudu. Tas ir ērti gan saņēmējiem, gan dāvinātājiem. Tāpēc arī daudzi pāri jau ielūgumos norāda, ka dāvanu vēlas saņemt naudā. Lai gan šāda dāvana šķiet nedaudz bezpersoniska, patiesībā tai tādai nemaz nav jābūt. Arī naudu var uzdāvināt interesanti un oriģināli. Naudu var ielikt kādā dizaina priekšmetā, personalizētā trauciņā, glezniņā, iesaiņot kopā ar kādu skaistu un iedvesmojošu grāmatu. Tādā veidā varēsiet apvienot personisku attieksmi ar it kā bezpersoniskām banknotēm. Un kopā sanāks skaista un noderīga dāvana.

Dāvana no jaunlaulāto izveidotā dāvanu saraksta
Otrs izplatīts veids, kā jaunais pāris organizē dāvanu saņemšanu, ir saraksts ar dāvanām, ko viņi vēlētos saņemt. Tad viesiem ir iespēja pieteikties pie konkrētas dāvanas vai iegādāties to kopā ar citiem viesiem, ja tās vērtība ir lielāka. Tādā veidā jaunais pāris nodrošinās, ka nesaņems vienādas vai viņiem neaktuālas dāvanas. Ja pāris būs izveidojis dāvanu sarakstu, tad par to delikātā veidā savlaicīgi informēs viesus.

Romantiska nedēļas nogale pārim
Šī būs dāvana, kas noderēs ikvienam pārim, tāpēc tā ir samērā droša izvēle. Romantiska nedēļas nogale pārim – dāvanu kartes veidā varat uzdāvināt atpūtu kādā skaistā un romantiskā vietā, kur viņi varēs baudīt divvientulību. Dāvanu kartes priekšrocība ir tā, ka jaunais vīrs un sieva šo dāvanu varēs izmantot tad, kad viņiem ir iespēja un vēlme, saskaņojot to ar saviem plāniem.

Romantiska nedēļas nogale pārim var būt gan viesnīcā, gan kādā lauku viesu namā, gan greznā muižā ar skaistu parku. Latvija ir pilna ar brīnišķīgām vietām, kur saņemt šādus pakalpojumus. Dāvanu karte, kur iekļauta romantiska nedēļas nogale, ērti iegādājama interneta vietnē https://www.lieliskadavana.lv/naksnosana, kur jau apkopoti piedāvājumi no daudziem uzņēmējiem. Dāvanas iegāde aizņems vien dažas minūtes. 

SPA procedūras pārim
Ļoti līdzīga ideja iepriekšējai, bet tomēr nedaudz savādāka, ir dāvana, kas ļauj pārim izbaudīt SPA procedūras. Arī SPA centru klāsts Latvijā ir ļoti plašs un kvalitatīvs. Daudzviet tiek piedāvātas SPA procedūras tieši pāriem, kur abi kopā var baudīt relaksējošas procedūras, masāžu utt. Tā būs lieliska atpūta, ko jaunais vīrs un sieva patiesi novērtēs. 

Kaste ar personalizētām vīna pudelēm 
Pāriesim pie neparastākām dāvanu idejām. Viena no tām ir izveidot izmeklētu vīnu izlasi. Katru pudeli personalizēt ar īpašu uzrakstu un stāstu. Piemēram, ka šī pudele paredzēta izdzeršanai pirmajā kāzu jubilejā vai salabšanai pēc pirmā strīda vīra un sievas godā. Iemeslus, kam un kādām situācijām vīna pudeles paredzētas, var izdomāt dažādus, atliek tikai būt radošiem un padomāt, kā tematiku pieskaņot tieši šim pārim. 

Dāvanu karte foto drukas pakalpojumiem
Kāzas ir tas notikums, kas tiek iemūžināts gan profesionālās kamerās, gan viesu telefonos. Galu galā ir tik daudz skaistu bilžu, kuras gribētos izgatavot lielā, mazā, vidējā formātā, uzdrukāt uz kanvām vai kur citur. Varat pārim atvieglot šo procesu, uzdāvinot foto drukas pakalpojumus noteiktā vērtībā, ko viņi varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, lai attīstītu kāzu fotogrāfijas.

Dāvanu kartes randiņiem dažādos restorānos
Ja kāzas nosvinētas, tas nebūt nenozīmē, ka uz randiņiem vairs nav jāiet. Ir! Un gana bieži. Jūs kā kāzu viesi par to varat parūpēties, uzdāvinot jaunajam pārim vairākas dāvanu kartes dažādos restorānos, kurus viņi varēs apmeklēt sev ērtā brīdī, lai izrautos no ikdienas rutīnas un izbaudītu gardu maltīti. Restorānu klāstu varat izvēlēties ar apdomu, veidojot kādu interesantu stāstu – kāpēc tieši šeit, ko iesakāt šajā restorānā nogaršot utt.

Galda spēļu izlase aizraujošiem vakariem
Pāra attiecību stiprināšanai un jauku ģimenes tradīciju veidošanai varat uzdāvināt komplektu ar dažādām interesantām galda spēlēm. Tās var būt gan romantiska un erotiska rakstura spēles, gan tādas, kuras var kopā spēlēt visa ģimene, arī bērni. Spēļu klāsts šobrīd veikalos ir ļoti plašs, būs pat grūti izvēlēties. Izveidojiet labāko spēļu kolekciju, kas jaunlaulāto mājā uzticami kalpos daudzus gadus, garantējot kopā pavadīt aizraujošus mirkļus.