Aizsargājamo ainavu apvidus "Veclaicene"

Tā ir vieta, kur jūtama dabas dažādība – Alūksnes augstienes paugurainais reljefs, stāvie kāpumi un kritumi, gleznaini ezeri, kas vijas Kornetu – Peļļu gravā, stāvākais pilskalns Latvijā un Drusku kalns, no kura iespējams saskatīt pat Igaunijas augstāko virsotni Munameģi. 

Veclaicene ļauj baudīt mieru, harmoniju, svaigu gaisu un apbrīnot – cik mūsu zeme ir skaista! Izbaudīt Veclaiceni var gan pavasarī, gan vasarā, gan rudenī un ziemā, jo visās sezonās tā ir neatkārtojama un skaista. Izstaigā dabas takas, dodies braucienos ar velosipēdu, sasniedz skatu torņu virsotnes un baudi neaizmirstamus piknikus pie dabas krūts! Tev nepietiks ne ar dienu, ne divām, lai pagūtu apskatīt visu, tāpēc ļaujies viesmīlībai un izvēlies nakšņot vietējās naktsmītnēs, pieredzot pasakainus saulrietus un dzestras, saullēkta apspīdētas rīta peldes.

Adrese: Jaunlaicenes, Mārkalnes, Veclaicenes un Ziemera pagasti, Alūksnes novads, LV-4335
Tālrunis: +371 25442335, +371 29130280
Mājaslapa: www.veclaicene.lv
E-pasts: tic@aluksne.lv
GPS koordinātes: 57.5734904, 26.9483523

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)