Vietējās ziņas

 • Fiksētais un elastīgais elektrības tarifs – kuru izvēlēties

  Elektroenerģijas patērētājiem ir iespēja izvēlēties starp fiksētiem un elastīgiem cenu produktiem, atrodot savai mājsaimniecībai vai uzņēmumam finansiāli izdevīgāko piedāvājumu. Katram no šiem tarifu veidiem ir gan savas priekšrocības, gan riski. Izvērtējot savu individuālo situāciju un vajadzības, kā arī izprotot katru no šiem produktiem, iespējams izdarīt gudrāko izvēli.

 • Mākslīgā akmens virsmas virtuvē – praktiski un gaumīgi

  Mākslīgais akmens ir akrila bāzes kompozītmateriāls, ko arvien biežāk izvēlas tieši virtuves virsmām un dažādiem šīs zonas interjera risinājumiem, jo tam ir īpaši augsta fiziskā un ķīmiskā noturība. Mākslīgā akmens īpašības ir lieliski piemērotas tieši virtuvei un tās specifiskajām vajadzībām. Protams, šis materiāls arī spēj piedāvāt modernus dizaina risinājumus. Uzziniet vairāk par mākslīgā akmens virsmām tālāk rakstā.

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • Swarovski rotas internetā NelaGems.com

  Skaists latviešu zīmols, kas rada interneta veikalā pieejamas rotaslietas arSwarovski kristāliem – Nela Gems.

 • Kas nepieciešams kvalitatīvam miegam?

  Mūsdienu straujais dzīvesveids nav iedomājams bez stresa, un kļūst arvien grūtāk kvalitatīvi pavadīt laiku, atpūsties un atgūties. Maldīgs ir uzskats, ka labs miegs ir atkarīgs tikai no laba matrača un gultas – dominē arī citi, šķietami nenozīmīgi, faktori, kas nodrošina kvalitatīvu miegu. Ņemot tos vērā, iespējami uzlabojumi.

 • Aptieciņas minimums, ja mājās ir mazi bērni

  Bērnu imunitāte pirmajos dzīves gados sastopas ar daudziem izaicinājumiem, tā pielāgojas apkārtējai videi un attīsta noturību pret dažādām saslimšanām. Tas ir dabisks process. Tomēr vecākiem tas rada daudz satraukumu un raižu, jo bērns biežāk slimo. Kā arī pirmajos dzīves gados viņš ne visai labi var pastāstīt, kas viņam kait, kas sāp, tāpēc vecāki uztraucas. Lai mazinātu bažas un sniegtu drošības sajūtu, ka būs iespējams noreaģēt vairumā situāciju, ir labi mājas aptieciņu nodrošināt vismaz ar dažām medikamentu grupām un medicīnas precēm.

 • Sporta apģērbs dažādiem sporta veidiem – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienās kvalitatīvs sporta apģērbs atrodams ne tikai profesionālu sportistu, bet arī ikviena kustīga dzīvesveida piekritēja drēbju skapī. Taču, pateicoties plašajām iespējām, stāvot pie apģērbu stenda, nereti gadās apjukt. Kā zināt, vai nolūkotais sporta apģērbs derēs iecerētajām aktivitātēm? Turpini lasīt un noskaidro, kā izvēlēties labāko apģērbu šiem 5 sporta veidiem

 • Vai Dormeo matracis uzlabo miega kvalitāti?

  Foto: Shutterstock.com

  Veselīgs miegs ir vitāli svarīgs kā bērniem, tā arī pieaugušajiem. Ja ikdienā guli 8h, tas vēl nebūt nenozīmē, ka Tavs miegs ir kvalitatīvs un ķermenis pilnībā atgūst enerģiju. Dormeo matracis ir ražots tā, lai atbilstu ikviena gulētāja vajadzībām. Kā izvēlēties sev piemērotāko?

 • Ko dāvināt kāzās – dažas noderīgas idejas

  Ar pavasara un vasaras iestāšanos klāt ir arī aktīvā kāzu sezona. Līdz ar to aktuāls ir jautājums, ko dāvināt jaunlaulātajiem. Esam apkopojuši gan jau zināmas un laika gaitā pārbaudītas dāvanu idejas, gan dažas neparastākas un oriģinālākas dāvanas, kas varētu būt piemērotas jaunā pāra sumināšanai viņu īpašajā dienā. Tomēr, lai arī kā jūs izvēlētos šajā dienā apsveikt jaunlaulātos, galvenais, lai tas ir no sirds un īpaši priekš viņiem, tad arī dāvana būs sasniegusi savu mērķi.

 • Kāds ir minimālais protektora dziļums vasaras riepām?

  Vasaras riepas protektora dziļumsVieglo auto minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm, tomēr jāņem vērā, ka nodilušas auto riepas, strauji bremzējot uz mitra ceļa, slīd. Jaunas vasaras riepas protektora dziļums parasti ir ap 7–8 mm.