Vietējās ziņas

 • Kā dabai draudzīgi un ugunsdroši pavadīt Lieldienu brīvdienas?

  Foto: Pexels.com

  Lieldienu brīvdienas strauji tuvojas un līdz ar tām pikniku sezona. Pavasaris ir laiks, kad daba mūs sāk lutināt ar siltu un saulainu laiku. Un neviļus tā vien gribas doties pie dabas kopā ar ģimeni un draugiem, lai sarīkotu pikniku.

 • Pārtikas drošība uzņēmumā – garants attīstībai un stabilitātei

  Foto: Pixabay.com

  Katru dienu apritē nonāk milzīgs daudzums pārtikas, ko ražo lieli un ne tik lieli uzņēmumi. Tādēļ patērētājiem gribas būt drošiem par saviem pirkumiem, ko liekam brokastu, pusdienu vai vakariņu galdā. Lai apliecinātu to, ka pārtikas uzņēmums pilda visas normatīvajos aktos noteiktās prasības, tam ir jābūt maksimālai izpratnei par to, kas ir pārtikas drošība un ideālā gadījumā sava kompetence jāapliecina ar atbilstošu dokumentu.

 • Kādās situācijās var tikt izmantots ātrais kredīts?

  Publicitātes foto

  Dzīve piespēlē dažādas situācijas, un mums jāpieliek ne mazums izdomas, lai katrā no tām atrastu izeju. Salūzis auto? Jāapmaksā rēķins par slimnīcu? Ja esi nonācis tādā situācijā , kad steidzami vajadzīga nauda, ātrais kredīts var būt viens no risinājumiem. 

 • Ātrais kredīts – aizdevums neparedzētām situācijām

  Publicitātes foto

  Ikvienam aizdevējam gan banku, gan nebanku sektorā ir izstrādāti nosacījumi, pēc kuriem vadoties, aizdevējs var noteikt, vai cilvēkam tiks piešķirts kredīts. Lai arī nosacījumi ir līdzīgi, dažkārt tiem var būt dažas atšķirības. 

 • Kredītlīnija – pārdomāts un parocīgs risinājums personām ar atbilstošu maksātspēju

  Publicitātes foto

  Pienācis laiks, kad noslēdzas kārtējais cikls – beidzas viens gads un tuvojas nākamais. Ļaudis cenšas sakārtot gan iekšējo pasauli, analizējot paveikto un apņemoties izdarīt ko jaunu, gan vidi sev apkārt, izmetot nevajadzīgās lietas un pabeidzot iesāktos darbus. Tomēr gada noslēgums nereti nes līdzi arī papildu izdevumus, kas saistāmi ne vien ar svētku laiku, kad jāsarūpē cienasts un dāvanas mīļajiem, bet arī ar laikapstākļiem – kad ārā ir drēgns un auksts, neviļus jātur sildītājs ieslēgts ilgāk vai jānoregulē ūdens mazliet karstāks. Brīžos, kad jūti, ka visam varētu pietrūkt naudas, parocīgs risinājums var būt Kimbi.lv piedāvātā kredītlīnija.

 • Vai 100 % atlaide pirmā aizdevuma komisijas maksai ir galvenais kritērijs aizdevēja izvēlē?

  Publicitātes foto

  Situācijā, kad steidzami nepieciešami papildu līdzekļi neparedzētiem izdevumiem, viena no iespējām var būt ātrais kredīts. Taču – kā lielajā informācijas gūzmā izvēlēties labāko aizdevēju?

 • Maināmo paklāju serviss vienmēr tīrām grīdām

  Publicitātes foto

  Tīra grīda ir ikviena mājokļa un uzņēmuma telpu vizītkarte. Tomēr katrs gadalaiks nāk ar jauniem izaicinājumiem grīdu spodrības uzturēšanā, īpaši telpās, kuras ikdienā piedzīvo lielas cilvēku plūsmas. Lai grīdu tīrība nesagādātu liekas raizes un ļautu darbiniekiem koncentrēties pamata pienākumiem, praktisks risinājums ikvienai telpai visa gada garumā būs maināmo paklāju serviss.

 • Piepūšamie dīvāni – stilīgs akcents pasākumam

  Publicitātes foto

  Kad tos pirmo reizi ieraudzīsiet, vairs nevarēsiet nedomāt par tiem! Tie ir tik interesanti, ka gribēsiet tos savai ballītei! Piepūšamie dīvāni ir lielisks papildinājums pasākuma aprīkojumam un vienlaikus izteiksmīgs akcents kopējam noformējumam un svinību tematikai. 

 • Ziemas zābaki sievietēm – kā izvēlēties atbilstošākos?

  Publicitātes foto

  Ziemas zābaku iegāde bieži vien ir izaicinājumiem bagāts process, ar kuru saskaras gandrīz vai ikviena sieviete. Patiešām, tas nav nemaz tik viegls uzdevums, jo ziemas zābakiem ir ne tikai jāizskatās vizuāli pievilcīgiem, bet tiem ir arī jāpilda sava funkcija, proti, jāpasargā no aukstuma un mitruma. Šobrīd veikalos ir pieejams milzīgs apavu piedāvājums, bet kā izvēlēties ziemas zābakus, kas kalpos vairākas sezonas? 

 • 5 ieteikumi, kā atrast piemērotākās konferenču telpas Ziemassvētku pasākumiem

  Publicitātes foto

  Tuvojoties svētku sezonai, arvien aktuālāki daudzās darba vietās kļūst telpas meklējumi Ziemassvētku pasākumam. Kā izvēlēties piemērotāko vietu pasākuma norisei un kas noteikti jāņem vērā? Iepazīsties ar pieciem ieteikumiem, izraugoties labākās konferenču telpas, lai pasākums izdotos lielisks!