Vietējās ziņas

 • Kredīts uzņēmumiem: kā rīkoties, ja tas tiek atteikts?

  Foto: Shutterstock.com

  Ir pierasta prakse, ka uzņēmējdarbības funkcionēšanai un attīstībai tiek izmantoti dažādi finanšu pakalpojumi, tostarp – arī banku izsniegtie kredīti. Taču nav noslēpums, ka nereti uzņēmumu kreditēšana no banku puses tiek atteikta. Kādi ir biežākie atteikuma iemesli un kā rīkoties šādos gadījumos – raksta turpinājumā.

 • Saderināšanās gredzenu izmēri – atjautīgi veidi to noteikšanai

  Foto: līgavām.lv/ HOLD ME PHOTOGRAPHY

  Ir pienācis laiks lielajam solis – esat gatavs viņu bildināt! Iespējams jūs jau esat visu izplānojis, iztēlojies, kādu gredzenu vēlaties, taču atliek vēl kas.. Kāds ir viņas gredzena izmērs? Gredzenu izmēri var būt tik dažādi! Šis raksts palīdzēs rast risinājumu izaicinošajai situācijai un sniegs atjautīgas idejas pirksta apkārtmēra noteikšanai, lai īstais saderināšanās gredzens būtu ideāli piemērots viņas pirkstam.

 • 4 aktīvas izklaides, ko izmēģināt jau šajā vasarā

  Publicitātes foto

  Vai jums patīk izmēģināt kaut ko jaunu un izkāpt no savas komforta zonas? Psihologi un panākumu treneri apgalvo, ka tas ir labs ieradums, ko sevī attīstīt. Jo ārpus komforta zonas cilvēks vienmēr kaut ko jaunu mācās, gūst prasmes, sajūtas, pieredzi. Tas attīsta spēju pielāgoties, mazina bailes no pārmaiņām un nezināmā. 

 • Kas jāņem vērā, ja vēlas balināt zobus

  Publicitātes foto

  Zobu balināšana ir viens no veidiem, kā efektīvi atbrīvoties no nepatīkami dzeltenās vai pelēcīgās zobu krāsas. Lai gan tehnoloģiju un medicīnas attīstība piedāvā zobu balināšanu veikt arvien saudzīgāk, saglabājot labo rezultātu, tomēr jāatceras, ka tā joprojām ir procedūra, kas kaitē zobiem. Kā arī ir dažas nianses, par kurām labāk būt informētam pirms zobu balināšanas. 

 • Kāpēc pirkt bērnam galda spēles un kādas labāk izvēlēties

  Publicitātes foto

  Vecākiem vienmēr aktuāls ir jautājums, kā kvalitatīvi nodarbināt bērnus, kādas mantas un laika kavēkļus viņiem piedāvāt. Izvēle bērnu preču veikalos ir tik plaša, ka apjūk gan paši bērni, gan vecāki. Tāpēc vēlamies atgādināt par kādu nozīmīgu un vērtīgu preču kategoriju – tās ir galda spēles. Šajā sadaļā noteikti ir vērts ieskatīties, ja gribat sagādāt bērniem kādu tiešām vērtīgu laika kavēkli.

 • Mežonīgie piedzīvojumi ar auto – 5 lietas, par kurām jāpadomā!

  Foto: Shutterstock.com

  Nešaubīgi – ceļošana ir viena no aizraujošākajām un izglītojošākajām nodarbēm. Izvēloties lidmašīnu, var ceļot tālu, izvēloties autobusu, var ceļot lēti. Bet kas jāņem vērā, izvēloties ceļot ar savu auto? Par to tālāk!

 • ES struktūrfondi var būt pieejami arī Jums: 10 soļi līdzfinansējuma saņemšanai

  Foto: Shutterstock.com / Mangostar

  Kopš 2004. gada Latvijas uzņēmējiem, pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām ir pieejams ES fondu finanšu atbalsts. ES struktūrfondi līdzfinansē dažādus projektus, un jaunas subsīdiju iespējas parādās salīdzinoši regulāri. Taču viens no iespējamiem klupšanas akmeņiem ceļā pie projekta apstiprināšanas ir ES fondu prasību un noteikumu līkloči. Kā izstrādāt ilgtspējīgu projektu, kas gūs atbalstu? Kādu līdzfinansējumu ES struktūrfondi piedāvā pašlaik, un kas var uz to pretendēt? Lasiet tālāk un uzziniet atbildes uz šiem jautājumiem!

 • Bērnu matrači – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Pixabay.com/ dagon

  Miegam ir īpaša nozīme cilvēku dzīvēs, īpaši bērnu dienās, kad miegā pavadīto stundu skaits ir daudz lielāks. Ir svarīgi bērnam radīt atbilstošu vidi, lai miegs būtu pilnvērtīgs. Bērnu matrači ir dažādi. Kā zināt, kurš ir piemērotākais Jūsu mazulim? Lasiet rakstu un noskaidrojiet, kādi ir bērnu matrači, kam jāpievērš uzmanība, tos izvēloties, un kāpēc tam ir tik liela nozīme!

 • Alkohols – nopietns ienaidnieks aknu veselībai

  Foto: Pixabay.com

  Pāris alus vai vīna glāzes brīvdienās – šķiet, nekas kaitīgs. Sabiedrība bieži tiek brīdināta par alkohola kaitīgo ietekmi uz veselību, un tas nav mīts. Vai esi rūpīgāk aizdomājies par alkohola negatīvo iedarbību uz aknām un kā veicināt aknu veselības uzlabošanu?

 • Kredītlīnija – kādēļ izvēlēties elastīgu ilgtermiņa aizdevumu?

  Foto: Pixabay.com / Jarmoluk

  Mūsdienās pieejams ļoti plašs aizdevumu klāsts, taču katrs no tiem ir paredzēts noteiktai dzīves situācijai. Ja nauda nepieciešama steidzami – atgadījusies kāda sadzīviska ķibele vai veselības problēmas –, to vari aizņemties, izmantojot populāro ātrā kredīta metodi. Tomēr, ja apzinies, ka nauda Tev būs nepieciešama ilgākam laika posmam, ir vēl kāds drošs veids, kā atbildīgi aizņemties, – kredītlīnija. Vai zini, ar ko tā atšķiras no īstermiņa kredīta?