Vietējās ziņas

 • 5 iemesli, kāpēc izvēlēties aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu

  Brīdī, kad ir vajadzība pēc aizdevuma, patērētājiem ir dažādas iespējas, jo finanšu vidē pieejami kreditēšanas pakalpojumi ar atšķirīgiem nosacījumiem un specifiku. Šobrīd lielu popularitāti ieguvuši tā saucamie ātrie kredīti, jo tie ir viegli pieejami, noformējami attālināti, kā arī prasības pret aizņēmējiem bieži vien ir pielaidīgākas. Tomēr tā ir šī pakalpojuma vilinošā fasāde, jo mēs visi zinām, kas notiek pēc tam. Ir grūtības atmaksāt kredītu īsā laikā, tiek pārmaksāts pat vairākas reizes, sabojāta kredītvēsture utt.

 • Dalder.lv reklāma un sludinājumi Alūksnē

  Vieta, kas rada pati savu stāstu, vieta, kurā vienīgajā ir daudz dažādu lietu, tik īpaša, tik atšķirīga, tomēr tik vienkārša un visiem labi saprotama, tāda ir Alūksne. Viņi apbalvo vietējos iedzīvotājus un vizina tos ar bānīti, labprāt sagaida ekskursantus, kā arī uztur aktīvu kultūras un mākslas dzīvi. Tur ir viss, ko sirds kāro.

 • Visi ātrie kredīti vienuviet

  Visi ātrie kredīti Netcredit.lv portālā un citviet internetā sniedz neskaitāmas iespējas saņemt aizdevumu vajadzīgajā brīdī. Pateicoties ātrajam servisam un pieteikumu izskatīšanai, dažkārt kredītu varam saņemt pat desmit minūšu laikā.

 • Kur Latvijā iegādāties labas matu krāsas?

  Foto: Shutterstock.com

  Matu krāsa ir viens no tiem cilvēka ārienes elementiem, ko var visvieglāk izmainīt mājas apstākļos. Matu krāsas ļauj stundas laikā pielaikot jaunu tēlu, taču labam rezultātam nepieciešama kvalitatīva krāsa un pareizi piemeklēts tonis. Mūsdienās vairs nav obligāti jāiet pie profesionāla friziera, lai nokrāsotu matus – preču klāsts skaistumkopšanas veikalos ir pietiekami liels, lai apmierinātu arī prasīgākās pircējas.

 • Ātrais kredīts bez ķīlas – atbildes uz 7 aktuālākajiem jautājumiem

  Foto: Shutterstock.com

  Nav jākaunas nezināt, ir jābūt drosmīgam uzdot jautājumus un noskaidrot atbildes! Tas attiecas kā uz dažādām mācību tēmām skolā un darba uzdevumu precizējumiem, tā arī uz aizdevumu veidiem. Tieši tādēļ droša aizdevēja Credit24.lv speciālisti ir apkopojuši 7 potenciālo kredītņēmēju aktuālākos jautājumus, kuru priekšmets ir ātrais kredīts bez ķīlas, un snieguši uz tiem skaidras un vienkārši saprotamas atbildes. Laiks iepazīties ar jautājumiem un atbildēm uz tiem! Esi gatavs?

 • Izdevīgākā cena pirkumiem – ienāc Comparo.me, salīdzini cenas un izvēlies izdevīgāko!

  Jau sen vēlies veikt sen plānotu pirkumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir pakalpojums vai prece, bet nekad neatliek laika, lai apmeklētu visus galvenos pakalpojumu un preču sniedzējus? Šajā gadījumā Tev var palīdzēt Comparo.me, kas ļauj iepazīties ar cenām un salīdzināt dažādus pakalpojumus pie senāk dzirdētiem vai tirgu nesen iekarojušiem uzņēmumiem. Kā darbojas Comparo.me un ko iespējams salīdzināt? Lasi rakstu un uzzini!

 • Vai mainīt brilles pret kontaktlēcām? Kontaktlēcu plusi un mīnusi

  Redzes korekcija mūsdienās iespējama ne tikai ar brillēm, kas ir pazīstamākais korekcijas veids. Kontaktlēcas ir pietiekami vilinoša alternatīva, ko ļoti daudzi arī izvēlas, jo tas atbilst viņu dzīvesveidam un vajadzībām. 

 • Kredīts uzņēmumiem: kā rīkoties, ja tas tiek atteikts?

  Foto: Shutterstock.com

  Ir pierasta prakse, ka uzņēmējdarbības funkcionēšanai un attīstībai tiek izmantoti dažādi finanšu pakalpojumi, tostarp – arī banku izsniegtie kredīti. Taču nav noslēpums, ka nereti uzņēmumu kreditēšana no banku puses tiek atteikta. Kādi ir biežākie atteikuma iemesli un kā rīkoties šādos gadījumos – raksta turpinājumā.

 • Saderināšanās gredzenu izmēri – atjautīgi veidi to noteikšanai

  Foto: līgavām.lv/ HOLD ME PHOTOGRAPHY

  Ir pienācis laiks lielajam solis – esat gatavs viņu bildināt! Iespējams jūs jau esat visu izplānojis, iztēlojies, kādu gredzenu vēlaties, taču atliek vēl kas.. Kāds ir viņas gredzena izmērs? Gredzenu izmēri var būt tik dažādi! Šis raksts palīdzēs rast risinājumu izaicinošajai situācijai un sniegs atjautīgas idejas pirksta apkārtmēra noteikšanai, lai īstais saderināšanās gredzens būtu ideāli piemērots viņas pirkstam.

 • 4 aktīvas izklaides, ko izmēģināt jau šajā vasarā

  Publicitātes foto

  Vai jums patīk izmēģināt kaut ko jaunu un izkāpt no savas komforta zonas? Psihologi un panākumu treneri apgalvo, ka tas ir labs ieradums, ko sevī attīstīt. Jo ārpus komforta zonas cilvēks vienmēr kaut ko jaunu mācās, gūst prasmes, sajūtas, pieredzi. Tas attīsta spēju pielāgoties, mazina bailes no pārmaiņām un nezināmā.