Vietējās ziņas

 • Sporta apģērbs dažādiem sporta veidiem – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienās kvalitatīvs sporta apģērbs atrodams ne tikai profesionālu sportistu, bet arī ikviena kustīga dzīvesveida piekritēja drēbju skapī. Taču, pateicoties plašajām iespējām, stāvot pie apģērbu stenda, nereti gadās apjukt. Kā zināt, vai nolūkotais sporta apģērbs derēs iecerētajām aktivitātēm? Turpini lasīt un noskaidro, kā izvēlēties labāko apģērbu šiem 5 sporta veidiem

 • Vai Dormeo matracis uzlabo miega kvalitāti?

  Foto: Shutterstock.com

  Veselīgs miegs ir vitāli svarīgs kā bērniem, tā arī pieaugušajiem. Ja ikdienā guli 8h, tas vēl nebūt nenozīmē, ka Tavs miegs ir kvalitatīvs un ķermenis pilnībā atgūst enerģiju. Dormeo matracis ir ražots tā, lai atbilstu ikviena gulētāja vajadzībām. Kā izvēlēties sev piemērotāko?

 • Ko dāvināt kāzās – dažas noderīgas idejas

  Ar pavasara un vasaras iestāšanos klāt ir arī aktīvā kāzu sezona. Līdz ar to aktuāls ir jautājums, ko dāvināt jaunlaulātajiem. Esam apkopojuši gan jau zināmas un laika gaitā pārbaudītas dāvanu idejas, gan dažas neparastākas un oriģinālākas dāvanas, kas varētu būt piemērotas jaunā pāra sumināšanai viņu īpašajā dienā. Tomēr, lai arī kā jūs izvēlētos šajā dienā apsveikt jaunlaulātos, galvenais, lai tas ir no sirds un īpaši priekš viņiem, tad arī dāvana būs sasniegusi savu mērķi.

 • 5 iemesli, kāpēc izvēlēties aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu

  Brīdī, kad ir vajadzība pēc aizdevuma, patērētājiem ir dažādas iespējas, jo finanšu vidē pieejami kreditēšanas pakalpojumi ar atšķirīgiem nosacījumiem un specifiku. Šobrīd lielu popularitāti ieguvuši tā saucamie ātrie kredīti, jo tie ir viegli pieejami, noformējami attālināti, kā arī prasības pret aizņēmējiem bieži vien ir pielaidīgākas. Tomēr tā ir šī pakalpojuma vilinošā fasāde, jo mēs visi zinām, kas notiek pēc tam. Ir grūtības atmaksāt kredītu īsā laikā, tiek pārmaksāts pat vairākas reizes, sabojāta kredītvēsture utt.

 • Dalder.lv reklāma un sludinājumi Alūksnē

  Vieta, kas rada pati savu stāstu, vieta, kurā vienīgajā ir daudz dažādu lietu, tik īpaša, tik atšķirīga, tomēr tik vienkārša un visiem labi saprotama, tāda ir Alūksne. Viņi apbalvo vietējos iedzīvotājus un vizina tos ar bānīti, labprāt sagaida ekskursantus, kā arī uztur aktīvu kultūras un mākslas dzīvi. Tur ir viss, ko sirds kāro.

 • Visi ātrie kredīti vienuviet

  Visi ātrie kredīti Netcredit.lv portālā un citviet internetā sniedz neskaitāmas iespējas saņemt aizdevumu vajadzīgajā brīdī. Pateicoties ātrajam servisam un pieteikumu izskatīšanai, dažkārt kredītu varam saņemt pat desmit minūšu laikā.

 • Kur Latvijā iegādāties labas matu krāsas?

  Foto: Shutterstock.com

  Matu krāsa ir viens no tiem cilvēka ārienes elementiem, ko var visvieglāk izmainīt mājas apstākļos. Matu krāsas ļauj stundas laikā pielaikot jaunu tēlu, taču labam rezultātam nepieciešama kvalitatīva krāsa un pareizi piemeklēts tonis. Mūsdienās vairs nav obligāti jāiet pie profesionāla friziera, lai nokrāsotu matus – preču klāsts skaistumkopšanas veikalos ir pietiekami liels, lai apmierinātu arī prasīgākās pircējas.

 • Ātrais kredīts bez ķīlas – atbildes uz 7 aktuālākajiem jautājumiem

  Foto: Shutterstock.com

  Nav jākaunas nezināt, ir jābūt drosmīgam uzdot jautājumus un noskaidrot atbildes! Tas attiecas kā uz dažādām mācību tēmām skolā un darba uzdevumu precizējumiem, tā arī uz aizdevumu veidiem. Tieši tādēļ droša aizdevēja Credit24.lv speciālisti ir apkopojuši 7 potenciālo kredītņēmēju aktuālākos jautājumus, kuru priekšmets ir ātrais kredīts bez ķīlas, un snieguši uz tiem skaidras un vienkārši saprotamas atbildes. Laiks iepazīties ar jautājumiem un atbildēm uz tiem! Esi gatavs?

 • Izdevīgākā cena pirkumiem – ienāc Comparo.me, salīdzini cenas un izvēlies izdevīgāko!

  Jau sen vēlies veikt sen plānotu pirkumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir pakalpojums vai prece, bet nekad neatliek laika, lai apmeklētu visus galvenos pakalpojumu un preču sniedzējus? Šajā gadījumā Tev var palīdzēt Comparo.me, kas ļauj iepazīties ar cenām un salīdzināt dažādus pakalpojumus pie senāk dzirdētiem vai tirgu nesen iekarojušiem uzņēmumiem. Kā darbojas Comparo.me un ko iespējams salīdzināt? Lasi rakstu un uzzini!

 • Vai mainīt brilles pret kontaktlēcām? Kontaktlēcu plusi un mīnusi

  Redzes korekcija mūsdienās iespējama ne tikai ar brillēm, kas ir pazīstamākais korekcijas veids. Kontaktlēcas ir pietiekami vilinoša alternatīva, ko ļoti daudzi arī izvēlas, jo tas atbilst viņu dzīvesveidam un vajadzībām.