Vietējās ziņas

 • Kā pieteikties aizdevumam "Kredits7"?

  Publicitātes foto

  Pareizi rīkoties ar savām finansēm ir liela māka un ieguvums. Lai vai cik precīzi tiktu saplānots ikmēneša budžets, savas korekcijas tajā var ieviest negaidīti tēriņi. Ja tie sagādā galvassāpes, tad steidzami jāmeklē problēmas risinājums. Mūsdienās arvien populārāki kļūst īstermiņa aizdevumi internetā jeb ātrie kredīti. Ja vēl nezini, kā tie darbojas, tad ir vērts ar šo aizdevuma veidu iepazīties tuvāk.

 • Kāpēc ir populārs "Kredīts365" kredīts internetā? 

  Publicitātes foto

  "Kredīts365" ir viens no īstermiņa aizdevējiem, kas internetā piedāvā dažādu veidu naudas aizdevumus. Uzņēmuma piedāvājumu ik dienu izmanto daudzi cilvēki, kuriem nepieciešams risināt negaidītas dzīves situācijas. Kas ir iemesls, kāpēc tieši šis kredīts internetā ir tik pieprasīts?

 • Kāds naudas aizdevums pieejams "ViaSMS"?

  Publicitātes foto

  Neplānotu izdevumu segšanai nereti var noderēt naudas aizdevums, ko salīdzinoši ātri un vienkārši var noformēt internetā. Tam vajadzīgs dators, derīga e-pasta adrese, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. 

 • Kā izvēlēties piemērotāko guļammaisu?

  Foto: Xnet.lv

  Tūlīt klāt gada siltākais laiks un līdz ar to – arī pārgājienu un izbraucienu sezona. Lai atpūtas baudīšana pie dabas būtu pēc iespējas komfortablāka, jāsarūpē atbilstošs aprīkojums, un viena no būtiskākajām lietām, bez šaubām, ir guļammaiss. 

 • Celtniecības atkritumu izvešana un konteineru noma – drošs risinājums remontdarbu laikā

  Publicitātes foto

  Tuvojoties gada siltajai sezonai, daudzi sāk plānot ne tikai atpūtu, bet arī dažādus labiekārtošanas darbus. Kā zināms, ikviens remonts prasa zināmu sagatavošanos – ir jāpadomā gan par nepieciešamajiem materiāliem, gan instrumentiem. Vērā ņemams ir vēl kāds aspekts – celtniecības atkritumi. Tie var būt dažādi, piemēram, ķieģeļi, metāls, kartons, plastmasa, veco logu rāmji. Protams, ne visus no tiem drīkst un var ievietot sadzīves atkritumiem paredzētajos konteineros, tādēļ aktuāls kļūst jautājums – ko ar tiem iesākt?

 • Kā dabai draudzīgi un ugunsdroši pavadīt Lieldienu brīvdienas?

  Foto: Pexels.com

  Lieldienu brīvdienas strauji tuvojas un līdz ar tām pikniku sezona. Pavasaris ir laiks, kad daba mūs sāk lutināt ar siltu un saulainu laiku. Un neviļus tā vien gribas doties pie dabas kopā ar ģimeni un draugiem, lai sarīkotu pikniku.

 • Pārtikas drošība uzņēmumā – garants attīstībai un stabilitātei

  Foto: Pixabay.com

  Katru dienu apritē nonāk milzīgs daudzums pārtikas, ko ražo lieli un ne tik lieli uzņēmumi. Tādēļ patērētājiem gribas būt drošiem par saviem pirkumiem, ko liekam brokastu, pusdienu vai vakariņu galdā. Lai apliecinātu to, ka pārtikas uzņēmums pilda visas normatīvajos aktos noteiktās prasības, tam ir jābūt maksimālai izpratnei par to, kas ir pārtikas drošība un ideālā gadījumā sava kompetence jāapliecina ar atbilstošu dokumentu.

 • Kādās situācijās var tikt izmantots ātrais kredīts?

  Publicitātes foto

  Dzīve piespēlē dažādas situācijas, un mums jāpieliek ne mazums izdomas, lai katrā no tām atrastu izeju. Salūzis auto? Jāapmaksā rēķins par slimnīcu? Ja esi nonācis tādā situācijā , kad steidzami vajadzīga nauda, ātrais kredīts var būt viens no risinājumiem. 

 • Ātrais kredīts – aizdevums neparedzētām situācijām

  Publicitātes foto

  Ikvienam aizdevējam gan banku, gan nebanku sektorā ir izstrādāti nosacījumi, pēc kuriem vadoties, aizdevējs var noteikt, vai cilvēkam tiks piešķirts kredīts. Lai arī nosacījumi ir līdzīgi, dažkārt tiem var būt dažas atšķirības. 

 • Kredītlīnija – pārdomāts un parocīgs risinājums personām ar atbilstošu maksātspēju

  Publicitātes foto

  Pienācis laiks, kad noslēdzas kārtējais cikls – beidzas viens gads un tuvojas nākamais. Ļaudis cenšas sakārtot gan iekšējo pasauli, analizējot paveikto un apņemoties izdarīt ko jaunu, gan vidi sev apkārt, izmetot nevajadzīgās lietas un pabeidzot iesāktos darbus. Tomēr gada noslēgums nereti nes līdzi arī papildu izdevumus, kas saistāmi ne vien ar svētku laiku, kad jāsarūpē cienasts un dāvanas mīļajiem, bet arī ar laikapstākļiem – kad ārā ir drēgns un auksts, neviļus jātur sildītājs ieslēgts ilgāk vai jānoregulē ūdens mazliet karstāks. Brīžos, kad jūti, ka visam varētu pietrūkt naudas, parocīgs risinājums var būt Kimbi.lv piedāvātā kredītlīnija.