Vietējās ziņas

 • "Skrivanek Baltic" tulkojumu birojs – Jūsu acis un ausis daudzvalodu pasaulē jau 20 gadu!

  Publicitātes foto

  Ir aizraujoši dzīvot 21. gadsimta Rietumu pasaulē – informācijas aprites ātrums, dzīves līmenis un ... globalizācija. Visa pasaule ir vaļā, kņada kā pie Bābeles torņa – tik daudz valodu, kultūru, vajadzību. "Skrivanek Baltic" tulkojumu birojs ir klusuma sala trokšņainajā pasaulē, kur čaklas rokas un gudri prāti ātri vien nesaprotamo pārvērš saprotamajā. 

 • Interneta veikals ar plašu kosmētikas piedāvājumu

  Publicitātes foto

  Labi piemeklēta kosmētika un patīkamas smaržas jebkurai dienai piešķir pacilātu noskaņu. Droši vien Tev jau ir savs iecienītais kosmētikas komplekts, bet vai esi atradusi ideālu iepirkšanās veidu? Ja gājienu uz vietējo veikalu ir grūti saskaņot ar darba laiku un ne vienmēr izdodas atrast kārotas preces, kosmētikas iegāde tiešsaistē ir tas, kas vajadzīgs. Interneta veikals, kur var pasūtīt kosmētiku visiem ģimenes locekļiem, ir parocīga alternatīva tirdzniecības centram.

 • Kā pieteikties aizdevumam "Kredits7"?

  Publicitātes foto

  Pareizi rīkoties ar savām finansēm ir liela māka un ieguvums. Lai vai cik precīzi tiktu saplānots ikmēneša budžets, savas korekcijas tajā var ieviest negaidīti tēriņi. Ja tie sagādā galvassāpes, tad steidzami jāmeklē problēmas risinājums. Mūsdienās arvien populārāki kļūst īstermiņa aizdevumi internetā jeb ātrie kredīti. Ja vēl nezini, kā tie darbojas, tad ir vērts ar šo aizdevuma veidu iepazīties tuvāk.

 • Kāpēc ir populārs "Kredīts365" kredīts internetā? 

  Publicitātes foto

  "Kredīts365" ir viens no īstermiņa aizdevējiem, kas internetā piedāvā dažādu veidu naudas aizdevumus. Uzņēmuma piedāvājumu ik dienu izmanto daudzi cilvēki, kuriem nepieciešams risināt negaidītas dzīves situācijas. Kas ir iemesls, kāpēc tieši šis kredīts internetā ir tik pieprasīts?

 • Kāds naudas aizdevums pieejams "ViaSMS"?

  Publicitātes foto

  Neplānotu izdevumu segšanai nereti var noderēt naudas aizdevums, ko salīdzinoši ātri un vienkārši var noformēt internetā. Tam vajadzīgs dators, derīga e-pasta adrese, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. 

 • Kā izvēlēties piemērotāko guļammaisu?

  Foto: Xnet.lv

  Tūlīt klāt gada siltākais laiks un līdz ar to – arī pārgājienu un izbraucienu sezona. Lai atpūtas baudīšana pie dabas būtu pēc iespējas komfortablāka, jāsarūpē atbilstošs aprīkojums, un viena no būtiskākajām lietām, bez šaubām, ir guļammaiss. 

 • Celtniecības atkritumu izvešana un konteineru noma – drošs risinājums remontdarbu laikā

  Publicitātes foto

  Tuvojoties gada siltajai sezonai, daudzi sāk plānot ne tikai atpūtu, bet arī dažādus labiekārtošanas darbus. Kā zināms, ikviens remonts prasa zināmu sagatavošanos – ir jāpadomā gan par nepieciešamajiem materiāliem, gan instrumentiem. Vērā ņemams ir vēl kāds aspekts – celtniecības atkritumi. Tie var būt dažādi, piemēram, ķieģeļi, metāls, kartons, plastmasa, veco logu rāmji. Protams, ne visus no tiem drīkst un var ievietot sadzīves atkritumiem paredzētajos konteineros, tādēļ aktuāls kļūst jautājums – ko ar tiem iesākt?

 • Kā dabai draudzīgi un ugunsdroši pavadīt Lieldienu brīvdienas?

  Foto: Pexels.com

  Lieldienu brīvdienas strauji tuvojas un līdz ar tām pikniku sezona. Pavasaris ir laiks, kad daba mūs sāk lutināt ar siltu un saulainu laiku. Un neviļus tā vien gribas doties pie dabas kopā ar ģimeni un draugiem, lai sarīkotu pikniku.

 • Pārtikas drošība uzņēmumā – garants attīstībai un stabilitātei

  Foto: Pixabay.com

  Katru dienu apritē nonāk milzīgs daudzums pārtikas, ko ražo lieli un ne tik lieli uzņēmumi. Tādēļ patērētājiem gribas būt drošiem par saviem pirkumiem, ko liekam brokastu, pusdienu vai vakariņu galdā. Lai apliecinātu to, ka pārtikas uzņēmums pilda visas normatīvajos aktos noteiktās prasības, tam ir jābūt maksimālai izpratnei par to, kas ir pārtikas drošība un ideālā gadījumā sava kompetence jāapliecina ar atbilstošu dokumentu.

 • Kādās situācijās var tikt izmantots ātrais kredīts?

  Publicitātes foto

  Dzīve piespēlē dažādas situācijas, un mums jāpieliek ne mazums izdomas, lai katrā no tām atrastu izeju. Salūzis auto? Jāapmaksā rēķins par slimnīcu? Ja esi nonācis tādā situācijā , kad steidzami vajadzīga nauda, ātrais kredīts var būt viens no risinājumiem.