SIA "Big dizains" - iebūvējamie skapji, bīdāmās durvis, virtuves mēbeles 

Iebūvējamie skapji mūsdienās ir iemantojuši lielu popularitāti, jo tos ir iespējams iemontēt telpu nišās, ekonomējot telpas platību. Galvenās īpašības, kas raksturo iebūvējamos skapjus – ērti, funkcionāli, piešķir telpai dizainu.

Iebūvējamie skapji

Iebūvējamie skapji mūsdienās ir iemantojuši lielu popularitāti, jo tos ir iespējams iemontēt telpu nišās, ekonomējot telpas platību. Galvenās īpašības, kas raksturo iebūvējamos skapjus – ērti, funkcionāli, piešķir telpai dizainu.
 
Iebūvējamie skapji, ko piedāvā uzņēmums SIA "Big dizains", pieejami dažādos konstrukciju veidos:
Korpusa skapji – to priekšrocība ir tā, ka tie netiek stiprināti pie sienām, tādējādi, nodrošinot ērtu pārvietošanu un pārvešanu;
Sienas skapji – starpsienās iespējams ierīkot nodalījumus dažādu lietu glabāšanai un skapis funkcionāli aizpilda visu noteikto platību līdz pat griestiem. 
 
Iebūvējamie skapji ir lielisks risinājums, lai iekārtotu telpu, neaizņemot lielu platību mantu uzglabāšanai. SIA "Big dizains" piedāvājuma klāstā ir pieejami iebūvējamie skapji, kuru izkārtojums, izmērs un dizains tiks izveidots pēc klientu vēlmēm.
 
Lai atrastu vislabāko iebūvējamā skapja variantu katram klientam, uzņēmums "Big dizains" piedāvā konsultācijas, kuru laikā pieredzējuši speciālisti izstāstīs visu nepieciešamo informāciju. 
 

Bīdāmās durvis

Bīdāmās durvis ir lielisks risinājums, kad nepieciešams telpu nodalīt vairākās daļās, piemēram, nodalot guļamistabu no dzīvojamās istabas. Bīdāmās durvis sniedz iespēju izmantot visu grīdas platību.
 
Atšķirībā no parastajām durvīm, kas aizņem lieku platību, tās atverot, bīdāmās durvis neaizņem vietu – tās ir funkcionālas un reizēm strādā kā papildus dizaina elements telpas interjerā. Telpa iegūst ne tikai lielisku dizaina elementu, bet arī plašumu.
 
Bīdāmo durvju ražošana ir atvieglojusi ikdienu – aiz lielajām skapja durvīm var salikt mantas, ko Jūs nevēlaties, lai pēkšņais ciemiņš pamana. Uzņēmums SIA "Big dizains" piedāvā izgatavot bīdāmās durvis, kas pieejamas plašā sortimentā.
 
Bīdāmās durvis tiek izgatavotas no augstvērtīgiem, komplektējošiem materiāliem, kas kalpos ilgu laiku. Praktiski un ērti – tā var raksturot bīdāmās durvis. SIA "Big dizains" izgatavos bīdāmās durvis pēc klienta vēlmēm un iecerēm. 
 

Virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles tiek gatavotas pēc individuāla pasūtīja – uzņēmums SIA "Big dizains" savā pakalpojuma klāstā piedāvā ne tikai mēbeļu projektēšanu un izgatavošanu, bet arī to piegādi, uzstādīšanu un 2 gadu garantiju.
 
Virtuve ir vieta, kurā tiek pavadīts visilgākais laiks, gatavojot maltītes ģimenei un viesiem. Lai ikdienas darbs virtuvē būtu funkcionāls un parocīgs, ir nepieciešamas virtuves mēbeles, kas palīdzēs atrast atbilstošu vietu virtuves piederumiem un pārtikas produktiem.
 
Virtuves mēbeles – tām jābūt funkcionālām un ērti lietojamām. SIA "Big dizains" izgatavos virtuves mēbeles pēc klienta pasūtījuma, atrodot vislabākos risinājumus katra mājoklim. Uzņēmums parūpēsies, lai Jūsu virtuve izskatās gaumīgi, ir funkcionāla un ērti pielietojama.
 
Virtuves mēbeles ir rūpīgi veidots un plānots darbs, kas tiek uzticēts jomas profesionāļiem.