Auto durvju atvēršana Rīgā

Auto atvēršana ir pakalpojums, ko izmanto daudzi. Iemesli tam, kādēļ ir aizcirtušās automašīnas durvis vai arī nav iespējams tās atvērt, ir dažādi. Šāda situācija nav patīkama un rezerves automašīnas atslēgas neviens līdzi nenēsā. SOS durvju atvēršanas pakalpojums tiek nodrošināts visiem nelaimē nonākušajiem Rīgā un 50 kilometru rādiusā ap to. Šis pakalpojums tiek sniegts bez brīvdienām un jebkurā diennakts laikā septiņas dienas nedēļā, kas to padara pieejamu arī tiem, kuri nonākuši nelaimē vakara vai nakts stundās. Rigassosserviss.lv meistari savu pieredzi uzkrājuši 20 gadu garumā, kas ļauj atmūķēt dažāda veida, materiāla un tehniskās specifikācijas durvis un atslēgas.

Kādas problēmas iespējams atrisināt?
Atšķirībā no parastām durvīm, automašīnas durvju atvēršanas un aizvēršanas mehānismu var darbināt arī elektronika. Kā jebkuri citi mehānismi un slēdzenes, arī auto durvis un to atslēgas nav pasargātas no dažādām ķibelēm. Par automašīnas durvju problēmu veicinātāju visbiežāk kalpo šādi faktori:

  • centrālās atslēgas bojājums;
  • problēmas ar automašīnas elektroniku;
  • atslēgu atstāšana auto iekšpusē;
  • sals;
  • nosēdies akumulators;
  • automašīnā atstāti bērni vai mājdzīvnieki.

Loga izsišana, lai iekļūtu automašīnas salonā, nav tā labākā un racionālākā doma, jo tā vietā, lai vienkārši samaksātu atslēdzniekam, nāksies iegādāties arī jaunu stiklu, būs jāveic tā uzstādīšana un jāiegulda laiks pamatīgā salona tīrīšanā, lai atbrīvotos no visiem sīkajiem stikla gabaliem.

Auto durvju atvēršana jebkurā diennakts laikā
Automašīnas atvēršanas pakalpojums ir pieejams jebkurā diennakts laikā  gan agri no rīta, dodoties uz darbu, gan vēlu vakarā, dodoties mājup. Pavisam noteikti nevajag durvis mēģināt atmūķēt pašu spēkiem, jo tas radīs jaunas un papildu problēmas, kas procesu palēninās vai pilnībā izslēgs no dienas plāna. Ir iespējams atvērt praktiski jebkuras markas un modeļa automašīnas durvis. Durvju atvēršana tiek veikta, izmantojot modernus un aktuālus instrumentus un to lietošanas paņēmienus. Problēmas foto un aprakstu nepieciešams iesūtīt WhatsApp un gaidīt visu nepieciešamo informāciju. Meistars būs klāt jau pavisam drīz, un problēma tiks atrisināta ātri. Pēc pasūtījuma pieņemšanas tiks nosaukta arī nemainīga cena.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu