Visi ātrie kredīti vienuviet

Visi ātrie kredīti Netcredit.lv portālā un citviet internetā sniedz neskaitāmas iespējas saņemt aizdevumu vajadzīgajā brīdī. Pateicoties ātrajam servisam un pieteikumu izskatīšanai, dažkārt kredītu varam saņemt pat desmit minūšu laikā.

Kas ir ātrais kredīts?
Ātro kredītu vislabāk raksturo tā noformēšanas un izsniegšanas ātrums. Tā kā kredītdevējiem ir pieeja klientu datubāzēm un informācijai par katras personas kredītvēsturi un parādsaistībām, aizdevēji var ātri pieņemt lēmumus un izsniegt aizdevumu 15 minūšu laikā.
 
Ātrais kredīts parasti tiek noformēts, kā īstermiņa kredīts uz laiku līdz 30 dienām, tādējādi tas ir lielisks risinājums negaidītu tēriņu gadījumā, taču nespēs atrisināt jau ieilgušas finanšu grūtības, jo tas jāatdod salīdzinoši īsā laika periodā un pilnā apmērā.

Ātro kredītu dažādība
Šobrīd ātro kredītu nozarē ir parādījušies vairāki aizdevēji, tostarp Bino, kas piedāvā klientiem pat aizdevumus bez maksas un summas līdz 500 eiro dažādām dzīves vajadzībām. Taču arī ar bezmaksas aizdevumiem jābūt ļoti piesardzīgiem, jo aiz tiem var slēpties augsti soda procenti par atmaksas termiņu kavēšanu.

Kredītu salīdzināšana
Tā kā ātros kredītus šobrīd piedāvā virkne kredītdevēju, vēlams veikt rūpīgu izpēti un salīdzināt visus piedāvājumus, lai izvēlētos izdevīgāko un labāko no tiem. Šim nolūkam varat doties gan uz katra aizdevēja mājaslapu, gan izmantot tādus salīdzināšanas portālus kā Altero, kas pārskatāmi apvieno datus par visu kredītdevēju sniegtajiem pakalpojumiem.

Kredītu atšķirības
Salīdzinot kredītus, ņemiet vērā ne tikai piedāvātās aizdevuma summas, bet arī pievērsiet īpašu uzmanību aizdevuma procentiem, atmaksas termiņiem un izmaksām, kas saistītas ar termiņu kavēšanu vai pagarināšanu. Tāpat būtiski ievērot, kādas ir kredītdevēja prasības, lai lieki netērētu laiku, aizpildot pieteikumus pie aizdevējiem, kas tāpat atteiks izsniegt nepieciešamo summu. Piemēram, ir kredītdevēji, kas sadarbojas tikai ar klientiem, kuri sasnieguši 21 gada vecumu.

Ātro kredītu ierobežojumi 
Lai gan ātrie kredīti kļūst arvien pieejamāki un tos izsniedz virkne aizdevēju, tas nebūt nenozīmē, ka varēsim saņemt aizdevumu jebkuros apstākļos. Lai aizņemšanās būtu apdomīga un tai nesekotu kavēti maksājumi un kredītu piedziņa, aizdevēji rūpīgi izvērtē katra klienta maksātspēju, ienākumus un agrāko kredītvēsturi, lai izvairītos no vēlākiem sarežģījumiem. Lai saņemtu aizdevumu, kredītņēmējam jābūt:
• pilngadīgam (bieži vien vismaz 20 gadus vecam);
• ar regulāriem ienākumiem (vēlams, oficiāliem);
• ar pozitīvu kredītvēsturi (nav kavētu maksājumu vai neizpildītu saistību);
• ar samērīgiem ikmēneša izdevumiem (attiecībā pret ienākumiem).
 
Ja aizņēmējs neatbilst kādam no šiem kritērijiem, aizdevējs var atteikt aizdevumu, pieprasīt papildus ķīlu, kā to dara, piemēram, Mogo, vai piešķirt tikai nelielu kredītu līdz 100 eiro. Ja tomēr Jums nepieciešama lielāka summa, bet neesat drošs par savu finanšu stabilitāti vai esat paspējis sabojāt savu kredītvēsturi, tad labāk ir izvēlēties patēriņa kredītu, ko piedāvā tādi kredītdevēji kā Latvijas kredītu centrs un Latkredits, jo šie aizdevumi tiek izsniegti uz vairākiem mēnešiem un tiek sadalīti nelielos, samērīgos ikmēneša maksājumos.
 
Izvēloties ātro kredītu, galvenais ir nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus, jo pat gadījumos, kad aizdevējs piekrīt Jums izsniegt maksimālo aizdevuma summu, rūpīgi izvērtējiet, vai Jums šī summa ir nepieciešama. Kā parāda visi ātrie kredīti, Netcredit.lv un citos salīdzināšanas portālos, izvēle ir plaša, un ātrie kredīti var šķist izdevīgi un vilinoši, taču vienmēr jāatceras, ka šis aizdevums nav dāvana, bet gan nopietns parāds, kas būs jāatmaksā jau pēc četrām nedēļām.